Jak rezerwować

Przeglądanie ofert i ich rezerwowanie jest bajecznie proste. Tutaj dowiesz się, jak krok po kroku zakupić wymarzone wczasy.

  1. Wyszukaj najlepszą ofertę – wypełniając odpowiednie pola wyszukiwarki określ, jakiej wycieczki szukasz. Na Twoim ekranie pokaże się lista propozycji, które spełniają Twoje oczekiwania. Zapoznaj się ze szczegółami wybranej oferty oraz z warunkami uczestnictwa i ubezpieczenia.
  2. Dokonaj rezerwacji – po podaniu terminu, miejsca wylotu, rodzaju wyżywienia i zakwaterowania oraz odpowiednich parametrów nasi konsultanci sprawdzą dostępność miejsc, a następnie dokonają rezerwacji.
  3. Czekaj na kontakt naszych konsultantów – po dokonaniu rezerwacji niezwłocznie skontaktujemy się z Tobą w celu potwierdzenia rezerwacji.
  4. Podpisz umowę – na tym etapie zdecyduj, w jaki sposób chcesz podpisać umowę (po wysłaniu jej przez nas na wskazany e-mail lub faks lub osobiście w biurze). Następnie po podpisaniu umowy odeślij ją na nasz adres.
  5. Dokonaj opłaty – na podany numer konta bankowego przelej ustaloną kwotę za wyjazd.
  6. Otrzymasz od nas potwierdzenie rezerwacji – z tym dokumentem udasz się na lotnisko bądź na miejsce odprawy.
  7. Jeden dzień przed wyjazdem/wylotem skontaktuj się z nami – wtedy potwierdzimy godzinę wylotu lub wyjazdu i życzymy Ci niezapomnianych wczasów.
  8. Teraz już tylko pozostaje Ci spakowanie walizek i spędzenie niezapomnianych chwil!

Życzymy udanego urlopu! Jeśli masz jakieś pytania skontaktuj się już teraz z naszym biurem pod numerem tel 22-779-31-05.

Uwaga:
Przesłanie podpisanych dokumentów jest równoznaczne z Państwa zobowiązaniem się do zapłaty za wybraną imprezę turystyczną. W momencie potwierdzenia rezerwacji (odesłania podpisanej umowy) umowa staje się prawomocna i każda ewentualna zmiana bądź rezygnacja dotycząca powyższej imprezy będzie wiązała się z kosztami wynikającymi z Warunków Uczestnictwa.